Komplexní program k vrácení řidičáku

Nabízím možnost komplexního programu k navrácení vašeho řidičského průkazu po dosažení 12 bodů, nebo po zákazu řízení. Program obsahuje povinné dopravně psychologického vyšetření, případně lékařské prohlídky (posudek o zdravotní způsobilosti), minimálně jedna až dvě kondiční jízdy a přezkoušení (závěrečnou zkoušku). V ceně programu je učebnice, e-learning, e-testy. Program je vhodný i pro osoby po autonehodách a pro všechny, kteří mají různé obavy z řízení vozu. Ve spolupráci s advokátem vyřídíme i "vratku" komplexně na úřadech vč. právního poradenství.

Výukové vozidlo je Škoda Roomster 1,2 htp s manuální převodovkou. Škoda Fabia IV generace, případně Škoda Scala v automatu.  

Ceník

Komplexní vrácení ŘP sk. B

psychotesty, kondiční jízda, učebnice, přezkoušení

5000 Kč

Vrácení ŘP sk. B 

kondiční jízda, přezkoušení

3000 Kč

Opakovaná zkouška

zkouška, přistavení vozu

1000 Kč

Doplňující jízda

90 minut

1000 Kč

Також всі послуги надаю українською мовою. У співпраці з адвокатом ми здійснюємо юридичне представництво. (автошкола, заборона керування, ДТП, кримінальне провадження у справах дорожнього руху) - комплексні послуги.

volejte:  731 654 100 

Bližší informace a podrobnosti probereme osobně

Ve spolupráci s advokátní kanceláří můžete v rámci našich služeb využít komplexního vyřízení vašich záležitostí. Jste účastník dopravní nehody a nevíte si rady? Máte problémy s pojišťovnou, která vám nechce plnit? Nevyznáte se ve správním řízení? Potřebujete komplexně vyřídit vrácení řidičského průkazu či požádat o prominutí trestu? Neváhejte nás...