Kondiční jízda a jak to probíhá?

Nejprve se dohodneme na podmínkách služby v rámci vstupní schůzky, případně obdržíte materiály, seznámíte se s prostředím a vozem. Kondiční jízda trvá 60 minut nebo 90 minut s krátkou přestávkou po 45 minutách. Cena je za 60 minut 500 Kč a za 90 minut 800 Kč. Během kondiční jízdy se seznámíte nejprve s autem, může být součástí i nácvik kontroly vozu před jízdou atp. Jízdu nahráváme na video, takže vaše chyby můžeme následně ještě jednou projet a zkonzultovat na učebně (s příplatkem). Jezdíte pouze se mnou po celou dobu. Po dohodě možnost vyzvednutí nebo ukončení jízdy na vámi určeném místě, ovšem podle dosažených schopností (neplést si autoškolu s taxislužbou!).

Cena: Kondiční jízda 60 minut 500 Kč!

KONDIČNÍ JÍZDY

Držitelům řidičských průkazů, kteří potřebují znovu získat sebedůvěru při řízení a řidičskou kondici. Tuto službu nabízím i ve vašem automobilu ovšem pouze po alespoň jedné předchozí jízdě ve výcvikovém vozidle.

KONDIČNÍ JÍZDY PO AUTONEHODÁCH

Možnost terapeutického přístupu, nabízím komplexní program k návratu za volant viníkům a obětem dopravních nehod. Využívám techniky kognitivně behaviorální terapie, nácvik zklidnění vhodný za volant atp.

DOPLŇUJÍCÍ JÍZDY ŽÁKŮM AUTOŠKOL

V rámci spolupráce s autoškolami, nabízím možnost výuky jízd přímo ve vaši autoškole, nebo možnost přestupu, pokud naznáte, že žáka bude vhodnější převézt zcela do mé péče nebo mu vysvětlit a doporučit odklad.