Kondiční jízda  a jak to probíhá?

Nejprve se dohodneme na podmínkách služby v rámci vstupní schůzky, případně obdržíte materiály, seznámíte se s prostředím a vozem.  Rychlejší varianta je vyplnit on-line přihlášku, obdržíte platební údaje, provedete platbu a obratem se s vámi spojíme za účelem domluvení termínu jízdy. Kondiční jízda trvá 45, 60 nebo 90 minut s možností krátké přestávky po 45 minutách. Cena je za 60 minut 600 Kč a za 90 minut 800 Kč. 45 minut je za cenu 500 Kč ale takto krátkou jízdu spíše nedoporučujeme, je vhodná především k opakování znalostí například před zkouškou, nebo pro osoby žádající o vrácení ŘP atp. Během kondiční jízdy se seznámíte nejprve s autem, může být součástí i nácvik kontroly vozu před jízdou atp. Jízda může být nahrávána na video, takže vaše chyby můžeme následně ještě jednou projet a zkonzultovat na učebně (s příplatkem). Jezdíte pouze se mnou nebo s kolegou po celou dobu. Po dohodě možnost vyzvednutí nebo ukončení jízdy na vámi určeném místě, ovšem podle dosažených schopností (neplést si autoškolu s taxislužbou!). Služba kondičních jízd je určena pouze pro držitele platného řidičského oprávnění pro sk.B vydanou v rámci EU. Kondiční jízdy probíhají na vozidlech Škoda Roomster, Škoda Fabia IV generace, Škoda Scala v automatu a Toyota Corolla. Možnost individuální domluvy. Platba předem na účet autoškoly, případně výjimečně v autě instruktorovi. Storno jízdy později než 12 hodin předem je v plné výši.

Cena: Kondiční jízda 60 minut 600 Kč!

KONDIČNÍ JÍZDY

Držitelům řidičských průkazů, kteří potřebují znovu získat sebedůvěru při řízení a řidičskou kondici. Tuto službu nabízím i ve vašem automobilu ovšem pouze po alespoň jedné předchozí jízdě ve výcvikovém vozidle.

KONDIČNÍ JÍZDY PO AUTONEHODÁCH

Možnost terapeutického přístupu, nabízím komplexní program k návratu za volant viníkům a obětem dopravních nehod. Využívám techniky kognitivně behaviorální terapie, nácvik zklidnění vhodný za volant atp.

DOPLŇUJÍCÍ JÍZDY ŽÁKŮM AUTOŠKOL

V rámci spolupráce s autoškolami, nabízím možnost výuky jízd přímo ve vaši autoškole, nebo možnost přestupu, pokud naznáte, že žáka bude vhodnější převézt zcela do mé péče nebo mu vysvětlit a doporučit odklad.