PhDr. Robert Chytka, MBA

Jsem učitel autoškoly s pedagogicko-psychologickým vzděláním a  předchozí praxí v psychoterapii ve zdravotnickém zařízení, kde jsem pracoval především s klienty se závislostmi a které jsem i vedl více než deset let. Následně jsem získal praxi u Policie ČR v oblasti šetření dopravních nehod. 

V současnosti se zaměřuji hlavně na osoby vyžadující individuální přístup v oblasti dopravního vzdělávání. Nabízím ucelené programy a přístup zejména osobám po autonehodách, ale i těm, kterým dělá problém prostě jen dokončit autoškolu z důvodu stresu při jízdách, "nešikovnosti" nebo prostě jen vyžadují individuální přístup atp. 

Na vstupní schůzce, každého zájemce nejprve posoudím - zda se hodí do mé péče tzn. zda to bude efektivní. Spolupracuji s Autoškolou Club ČR a v Brně s Pohodovou autoškolou. Pracuji individuálně a nepořádám skupinové kurzy. Nabízím komplexní péči včetně dopravně psychologických vyšetření.

V současnosti provozuji i adiktologickou ambulanci, nabízím tak terapeutické programy pro klienty, které ovládá démon alkohol.  Z výše uvedeného tedy plyne, že v mém zařízení získáte komplexní péči a garantuji výbornou domluvu!

Proč to celé dělám a nabízím? Protože mě to prostě baví! Nebojte se mi ozvat... 

Ozvěte se mi

E-mail: info@mamstrachridit.cz  

Brno: Běhounská 2/22

Kuřim: Blanenská 355/117 - budova D1 přízemí

@blahutchytka 

IG:  autoskola_chytka

ID datovka: 7azuhpg

Tel.: 731 654 100