линия помощи
линия помощи

PhDr. Robert Chytka, MBA

Jsem učitel autoškoly s pedagogicko-psychologickým vzděláním a  předchozí praxí v psychoterapii ve zdravotnickém zařízení, kde jsem pracoval především s klienty se závislostmi a které jsem i vedl více než deset let. Následně jsem získal praxi u Policie ČR v oblasti šetření dopravních nehod. 

V současnosti se zaměřuji hlavně na osoby vyžadující individuální přístup v oblasti dopravního vzdělávání. Nabízím ucelené programy a přístup zejména osobám po autonehodách, ale i těm, kterým dělá problém prostě jen dokončit autoškolu z důvodu stresu při jízdách, "nešikovnosti" nebo prostě jen vyžadují individuální přístup atp. 

Na vstupní schůzce, každého zájemce nejprve posoudím - zda se hodí do mé péče tzn. zda to bude efektivní. V případě potřeby standardní autoškoly, předám žáka do péče spolupracujícímu kolegovi. Spolupracuji také s Autoškolou Club ČR a v Brně s Pohodovou autoškolou. Pracuji hlavně individuálně a nepořádám skupinové kurzy. Skupinové kurzy organizujeme. zejména pro cizince kvůli efektivitě vzhledem k nutnosti tlumočení. Nabízím komplexní péči včetně dopravně psychologických vyšetření.

V současnosti provozuji i adiktologickou ambulanci, nabízím tak terapeutické programy pro klienty, které ovládá démon alkohol.  Z výše uvedeného tedy plyne, že v mém zařízení získáte komplexní péči a garantuji výbornou domluvu!

Proč to celé dělám a nabízím? Protože mě to prostě baví! Nebojte se mi ozvat... 

Ozvěte se mi

E-mail: info@mamstrachridit.cz  

Naleznete nás na uvedených kontaktních místech v úředních hodinách, nebo kdykoliv po předchozí domluvě.

Brno: Běhounská 2/22 - úřední hodiny pondělky 16-19 hod.

Učebna autoškoly Brno: Purkyňova 35b - úřední hodiny středy 15-19 hod. 

Kuřim: Blanenská 355/117 - budova D1 přízemí (pouze na objednání po předchozí domluvě)

@blahutchytka 

IG:  autoskola_chytka

ID datovka: 7azuhpg

Tel.: 731 654 100