Spolupráce s Pohodovou autoškolou v Brně

12.08.2018

V Brně úzce spolupracuji s Pohodovou autoškolou a jejich služby plně doporučuji. V této autoškole vám jsem k dispozici také já osobně...

Jsme Brněnská autoškola, která nabízí výcvik všech skupin řidičkého oprávnění od malého motocyklu po autobus. Výcvik skupiny B je možný na vozidlech jak s manuální, tak i s automatickou převodovkou.

Disponujeme moderním řidičským trenažerem, na kterém Vás snadno a realisticky připravíme na první usednutí do vozidla,

na trenažeru si také můžete vyzkoušet jízdu za tmy, v mlze, na ledě, nebo se simulací rizikových situací, a to i v případě výcviku na automat - náš trenažér je možné přepnout i na variantu automatické převodovky. Těšíme se na Vás

Vítejte na stránkách Pohodové autoškoly P & P Brno. Vyberte si z následujících služeb a jistě budete spokojeni.

Autoškola Brno - Výcvik všech řidičských skupin v Brně.

Školení řidičů Brno - Školení pro řidiče profesionály i řidiče referentských vozidel.

Profesní průkaz řidiče Brno (profesák) - Vstupní školení k získání profesního osvědčení C, D.

Autobusová doprava Brno - Autobusová doprava vnitrostátní i mezinárodní, klimatizované busy 53, 46, 20, a 17 míst

Neprodáme Vám řidičské oprávnění, my Vás naučíme řídit!

Naše autoškola nabízí výcvik všech skupin a kondiční jízdy, to vše v příjemné atmosféře, s příjemnými instruktory a v moderních klimatizovaných vozidlech

Po celou dobu výcviku máte "své" auto i "svého" instruktora, nebudeme Vám na každou jízdu posílat někoho jiného. Můžete si vybrat, zda-li chcete instruktora či instruktorku.

Nabízíme Vám naše služby podložené dlouholetou praxí, pečlivou teoretickou přípravu, propracovaný výukový materiál, poctivý praktický výcvik od trenažeru přes cvičiště až po ty nejsložitější křižovatky - nebudeme na Vás šetřit ani časem, ani kilometry. Naše instruktorky a instruktoři dělají svoji práci rádi a připraví Vás nejen na zkoušky, ale hlavně pro řidičský život - to vše v pohodě, s úsměvem a v přátelské atmosféře. Přijďte se přesvědčit, že to nejsou jen fráze! Těšíme se na Vás.

Autoškola Brno - automat

Nová možnost výběru od listopadu 2012 - skupina B automat - výcvik i zkoušky můžete absolvovat s vozidlem s manuální nebo automatickou převodovkou! Pokud si nevěříte na běžné vozidlo se spojkou a manuální převodovkou, nebo máte strach z rozjezdů, je tu pro Vás automat.

  • vozidla autoškoly Brno P & P
  • instruktoři pohodové autoškoly Brno
  • naše učebna

Více informací k tomu jaký řidičský průkaz můžete u nás získat a také jaké jsou charekteristiky jednotlivých řidičských oprávnění se dozvíte pom kliknutí na odkaz na začátku věty. Pohodová autoškola Brno nabízí možnost získat řidičský průkaz skupiny AM, A1, A18, A21, B, BE, C, CE a D.

Nyní Vám nově nabízíme nový produkt - prestižní prémiový kurz sk. B Exclusive! více informací v menu a v ceníku

Od 1.6.2012 Vám nabízíme nový produkt - prestižní kurz autoškoly sk.B Exclusive. Více info v menu a ceníku


Více zde: https://www.pohodovaautoskola.cz/